Misja

Jaka jest misja Antoniego i Przyjaciół?

Naszą misją jest sprawienie by posługiwanie się i nauka języka obcego nie była kojarzona z wkuwaniem suchych regułek, zasad i słownictw, lecz żywą przygodą, dynamiczną konwersacją i czystą praktyką.
Każdy powie, że rozmowa z drugim człowiekiem właśnie taka jest. Poprzez indywidualną naukę języka przez Skype sprawiamy, że człowiek wyraża siebie. Nawet jeżeli na początku robi to z błędami to i tak zaczyna z każdą lekcją mówić coraz więcej i lepiej. Nie zabraniamy się mylić, każde dziecko upadło wiele razy zanim zaczęło dobrze chodzić. Tak samo osoby, które zaczynają od podstaw naukę, muszą swoje przejść by móc później to robić płynnie i bez zastanowienia.

Drugim aspektem naszej misji jest leczenie z choroby przesadnego perfekcjonizmu. Nie oszukujmy się, znaczna część reguł i wyjątków wpajanych jako Prawdy Absolutne nie jest nam potrzebna do swobodnej komunikacji, a tylko mogą nam odebrać zapał i odwagę. Naszym zdaniem lepiej opanować mniej materiału i posługiwać się nim płynnie niż przeczytać wszystko i zapomnieć połowę. Dlatego też na każda lekcja jest indywidualnym treningiem, na którym uczeń ma w 100% trenera dla siebie, a ten z niego wyciska możliwie najwięcej poprzez praktyczne ćwiczenia w komunikacji.

Dlatego też każdy z naszych trenerów jest praktykiem języka obcego którego uczy i ćwiczy go razem ze swoimi adeptami. Bycie praktykiem było jednym z główniejszych warunków podjęcia współpracy z naszą grupą.

Jak to robimy?

nauka jezyka przez SkypeSzanując czas naszych uczniów prowadzimy treningi wtedy kiedy mogą oni je odbyć. Czasu każdy ma bardzo mało, więc treningi mają miejsce w godzinach od 7 do 22. Taką rozpiętość terminów jesteśmy w stanie osiągnąć korzystając z nowych technologii do których każdy dziś ma dostęp: Internet i Skype. Do odbycia treningu wystarczy Twój smartfon. Dzięki temu nikt nie traci czasu ani środków na dojazdy. Dzięki temu nauka języka przez Skype nie ustępuje spotkaniu face to face.

 

Pay with a share....Buffer this pageEmail this to someoneShare on Facebook
Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Reddit